Τρίτη, 13 Νοεμβρίου 2018

ev media-logo

Εντός έδρας πρεμιέρα με τον Ολυμπιακό Βόλου για τον ΑΠΟΚ - Το πλήρες πρόγραμμα στον 4ο όμιλο της Football League 2 (Γ' Εθνική)

Πραγματοποιείται αυτή την ώρα στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδή η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.

apokve1

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, που συμμετέχουν οι ομάδες της Στερεάς Ελλάδας και φυσικά ο πρωταθλητής Ευρυτανίας κάνοντας πρεμιέρα εντός με τον Ολυμπιακό Βόλου έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα

 –

ΑΟ Σελλάνων

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου

 –

Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

ΝΠΣ Βόλος

 –

Αστέρας Ιτέας

Ρεπό:

ΓΣ Αλμυρός

2η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρός

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

Θήβα

ΑΟ Σελλάνων

 –

Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος

 –

ΝΠΣ Βόλος

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

Αστέρας Ιτέας

Ρεπό:

ΑΠΟΚ Βελούχι

 3η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

Θήβα

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

ΓΣ Αλμυρός

Νίκη Βόλου

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

ΝΠΣ Βόλος

 –

ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας

 –

Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

Ρήγας Φεραίος

Ρεπό:

Διγενής Νεοχωρίου

 4η αγωνιστική

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα

 –

Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρός

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

Ολυμπιακός Βόλου

 –

Ρήγας Φεραίος

Ρεπό:

Αστέρας Ιτέας

 5η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου

 –

ΑΠΟΚ Βελούχι

ΝΠΣ Βόλος

 –

Θήβα

Αστέρας Ιτέας

 –

ΓΣ Αλμυρός

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου

 –

ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό:

Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου

 –

ΝΠΣ Βόλος

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

Αστέρας Ιτέας

Θήβα

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

ΓΣ Αλμυρός

 –

Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό:

ΑΟ Σελλάνων

 7η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

ΝΠΣ Βόλος

Αστέρας Ιτέας

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος

 –

ΑΠΟΚ Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου

 –

Θήβα

ΑΟ Σελλάνων

 –

ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό:

Αχιλλέας Φαρσάλων

 8η αγωνιστική

Αστέρας Ιτέας

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

ΝΠΣ Βόλος

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

Διγενής Νεοχωρίου

 –

Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου

 –

Ολυμπιακός Βόλου

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

ΑΟ Σελλάνων

 –

ΓΣ Αλμυρός

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

Ρεπό:

Θήβα

 9η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρήγας Φεραίος

 –

Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου

 –

ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

ΑΠΟΚ Βελούχι

Θήβα

 –

ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό:

Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική

Ρήγας Φεραίος

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας

 –

ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

Νίκη Βόλου

 –

ΓΣ Αλμυρός

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

Θήβα

Ρεπό:

ΝΠΣ Βόλος

 11η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου

 –

Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων

 –

Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρός

 –

ΝΠΣ Βόλος

Θήβα

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου

 –

ΑΠΟΚ Βελούχι

Ρεπό:

Αμβρυσσέας Διστόμου

 12η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων

 –

Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας Διστόμου

 –

ΓΣ Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας

 –

Θήβα

ΝΠΣ Βόλος

 –

ΑΠΟΚ Βελούχι

Διγενής Νεοχωρίου

 –

Νίκη Βόλου

Ρεπό:

Ολυμπιακός Βόλου

 13η αγωνιστική

 –

Αχιλλέας Φαρσάλων

 –

ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός

 –

Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα

 –

Ρήγας Φεραίος

ΑΠΟΚ Βελούχι

 –

Αμβρυσσέας Διστόμου

Νίκη Βόλου

 –

Αστέρας Ιτέας

ΝΠΣ Βόλος

 –

Διγενής Νεοχωρίου

Ρεπό:

Οπούντιος Μαρτίνου

πηγή: speaker.gr