Greek Albanian English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018

ev media-logo

Οι ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων στον 4ο όμιλο της Γ' Εθνικής - Εκκίνηση με τρεις σερί εντός έδρας αναμετρήσεις για τον ΑΠΟΚ

Πραγματοποιήθηκε νωρίς το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.

apokvel

Ο ΑΠΟΚ αρχίζει τις υποχρεώσεις του στο 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής με τον δυσκολότερο δυνατό αντίπαλο, τον Ολυμπιακό Βόλου, τον οποίο αντιμετώπισε και ηττήθηκε εύκολα στη Θεσσαλία με 3-0. Ωστόσο, η ομάδα του Φλωράκη θα παίζει μόνο εντός για τις 4 πρώτες αγωνιστικές, καθώς μετά το ρεπό της 2η ημέρας θα φιλοξενήσει για την 3η αγωνιστική τον Αλμυρό, από τον οποίο ηττήθηκε με 1-0 σε φιλικό παιχνίδι και την 4η ημέρα τον Οπούντιο Μαρτίνο. Βατός και ο πρώτος εκτός έδρας αντίπαλος, Διγενής Νεοχωρίου της ΕΠΣ Τρικάλων.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική (1/10, 16:00)-14η (7/1/2018, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου - Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα-ΑΟ Σελλάνων

ΑΠΟΚ Βελούχι - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου - Αμβρυσσέας Διστόμου

ΝΠΣ Βόλος - Αστέρας Ιτέας

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός

2η αγωνιστική (8/10, 16:00)-15η (14/1/2018, 15:00)

Αλμυρός- Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλω ν- Θήβα

ΑΟ Σελλάνων - Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου - Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος - ΝΠΣ Βόλος

Αμβρυσσέας - Αστέρας Ιτέας

Ρεπό: ΑΠΟΚ

3η αγωνιστική (15/10, 16:00)-16η (21/1/2018, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα

ΑΠΟΚ-Αλμυρός

Νίκη Βόλου - Αχιλ. Φαρσάλων

ΝΠΣ Βόλος-ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας - Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας - Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική (18/10, 16:00)-17η (28/1/2018, 15:00)

ΑΠΟΚ - Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα - Νίκη Βόλου

Αλμυρός - Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων- Βόλος

ΑΟ Σελλάνων-Αμβρυσσέας 

Ολυμπιακός Β.-Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική (22/10, 16:00)-18η (4/2/2018, 15:00)

Οπούντιος Μαρτ. - Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχ. - ΑΠΟΚ Βελούχι

ΝΠΣ Βόλος - Θήβα

Αστέρας Ιτέας-Αλμυρός

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Β. - ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική (29/10, 15:00)-19η (11/2/2018, 15:00)

Διγενής Νεοχωρίου- Οπούντιος 

Νίκη Βόλου-ΝΠΣ Βόλος

ΑΠΟΚ-Αστέρας Ιτέας

Θήβα-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αλμυρός-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων-Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική (5/11, 15:00)-20η (17/2/2018, 15:00)

Οπούντιος Μαρτίνου- Βόλος

Αστέρας Ιτέας - Διγενής Νεοχ.

Αμβρυσσέας - Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος - ΑΠΟΚ 

Ολυμπιακός Βόλου-Θήβα

ΑΟ Σελλάνων -Αλμυρός

Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική (12/11, 15:00)-21η (25/2/2018, 15:00)

Αστέρας Ιτέας - Οπούντιος 

Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου

Διγενής Νεοχ. - Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΠΟΚ - ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός - Αχιλλέας Φαρσάλων

Ρεπό: Θήβα

9η αγωνιστική (19/11, 15:00)-22η (4/3/2018, 15:00)

Οπούντιος - Αμβρυσσέας 

Ρήγας Φεραίος- Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχ.

Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΠΟΚ 

Θήβα - Αλμυρός

Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική (26/11, 15:00)-23η (11/3/18, 15:00)

Ρήγας Φεραίος - Οπούντιος 

Αμβρυσσέας - Ολυμπιακός Β.

Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχ.-Αχιλλέας Φαρσ.

Νίκη Βόλου - Αλμυρός

ΑΠΟΚ - Θήβα

Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

11η αγωνιστική (3/12, 15:00)-24η (18/3/2018, 15:00)

Οπούντιος -Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων - Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσ. -Αστέρας Ιτέας

Αλμυρός - ΝΠΣ Βόλος

Θήβα - Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου - ΑΠΟΚ 

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική (10/12, 15:00)-25η(24/3/2018, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων - Οπούντιος 

Ρήγας Φερ.- Αχιλλέας Φαρσ.

Αμβρυσσέας  - Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας - Θήβα

ΝΠΣ Βόλος - ΑΠΟΚ

Διγενής Νεοχ.- Νίκη Βόλου

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική (17/12, 15:00)-26η (1/4/2018, 16:00)

Αχιλλέας Φαρσ. - ΑΟ Σελλάνων

Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα - Ρήγας Φεραίος

ΑΠΟΚ - Αμβρυσσέας Διστόμου

Νίκη Βόλου - Αστέρας Ιτέας

Βόλος - Διγενής Νεοχωρίου

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου